To latest comment

VITAJTE V ZINZINO RODINE - JUŽNÉ AFRIKO!

Zinzino Customer Service

Comments

 • VITAJTE V ZINZINO RODINE - JUŽNÉ AFRIKO!

  


  Sme nadšení, že sa môžeme s Vami podeliť o novinku! Zinzino sa teraz opäť rozšírilo a pridalo na Zinzino mapu nový a exotický trh Južnej Afriky. Naše podnikanie je skutočne obrovský úspech a sme veľmi radi, že môžeme pridať ďalší trh a tentoraz aj na úplne novom kontinente!

  
  Odo dneška spúšťame novú národnú stránku pre juhoafrických partnerov, ktorú môžete využiť na budovanie podnikania svojich snov!


  REGISTRUJTE SA AKO FIRMA ALEBO FYZICKÁ OSOBA

  Partneri sa môžu zaregistrovať ako právnická alebo ako fyzická osoba. Jednotlivci môžu byť zaregistrovaní pomocou juhoafrického identifikačného čísla alebo zahraničného pasu. Pre registráciu so zahraničným pasom musíte mať adresu a bankový účet v Južnej Afrike, aby ste mohli vybrať províziu.

  Po úspešnom nahratí potrebných informácií, oddelenie podpory overí požadované dokumenty a otvorí váš Webový účet pre výbery provízií.


  MENEJ KOMPLIKÁCIÍ - VÄČŠIE POHODLIE

  S týmto spustením je pre Vás všetko oveľa pohodlnejšie! Vy a vaši zákazníci môžete nakupovať na našich webových stránkach v miestnej mene; South African Rand (R) a Vaši zákazníci si teraz môžu užiť naše výhodné ponuky predplatného. Zásielky budú tiež lacnejšie a rýchlejšie, pretože odosielame priamo z nášho skladu v Johannesburgu v Južnej Afrike.
  

  Ak ste včera nestihli otváraciu akciu, nie je to žiadny problém! Záznam bude k dispozícii v piatok 19. novembra na Zinzino.tv.
  

  Poďme na to! Vieme, že ste nadšení a pripravení začať. Tu je teda všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste mohli začať budovať svoje globálne podnikanie na našom najnovšom trhu v Južnej Afrike.


  SOFT LAUNCH JUŽNÁ AFRIKA - INFORMAČNÝ LIST

  Pokiaľ chcete rozšíriť svoje podnikanie v Južnej Afrike, stiahnite si prosím informačný list, ktorý obsahuje všetky dôležité informácie, ktoré potrebujete vedieť o našom novom trhu.


  Zinzino Customer Service
The post is closed to further comments.