Úprava cien poštovného, máj 2022

Vážení zákazníci a partneri


Ako iste viete, spoločnosť ZINZINO je odhodlaná Vám prinášať tie najlepšie, na teste založené, škandinávske produkty pre zdravie a wellness.

Aby sme zaručili vysokú kvalitu nášho logistického procesu, sme nútení pri vybraných spôsoboch dopravy upraviť cenu poštovného.

Vzhľadom na súčasnú infláciu, obmedzený prístup k preprave a tiež vyššie náklady na palivo a doručenie, budú ceny za poštovné od 1. mája 2022 zmenené.

Nové mesačné ceny poštovného
Ceny poštovného sa budú líšiť v závislosti od typu doručenia:


 

Nové ceny poštovného budú budú uplatnené pri budúcej auto-objednávke a všetkých novo vytvorených objednávkach od 1. mája. Úprava ceny sa netýka zákazníkov, ktorí vďaka aplikácii získali poštovné zadarmo.

Tieto úpravy sú nevyhnutné pre zachovanie rovnakej prvotriednej kvality logistických služieb, ktorá zaisťuje najlepší možný zážitok pre našich verných zákazníkov.

Naším cieľom je naďalej dodávať a vyvíjať vysoko kvalitné, personalizované, vedecky overené produkty, ktoré sa stali naším charakteristickým znakom. Týmto spôsobom dodržiavame naše zameranie a sľub, ktoré Vám dávame - inšpirovať zmenu v živote.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte kontaktovať náš zákaznícky servis.

Zinzino Customer Service Report inappropriate content

Add your comment or create a new post

Your name and post can be seen by everyone.Your e-mail will never be shown publicly.