Pre partnerov - Upravené ceny, zákazníci s predplatným

Ďakujeme, že ste sa rozhodli spolupracovať s nami a rozhodli ste sa podnikať s našimi škandinávskymi produktmi zameranými na zdravie a zdravý životný štýl podložené testami. Ste veľmi váženým partnerom Zinzino a veľmi si ceníme náš vzťah s Vami. Preto Vám chceme oznámiť, že pre našich zákazníkov s predplatným zrealizujeme malé úpravy cien platné od 1. januára 2021.

Robíme tak z dôvodu zvýšených nákladov na vývoj a zlepšovanie nášho radu prírodných produktov s prémiovými ingredienciami, ako aj s cieľom prispôsobiť sa menovým výkyvom a udržať našu rýchlosť enormnej globálnej expanzie spoločnosti Zinzino.

Cena jedného alebo viacerých výrobkov, ktoré majú vaši zákazníci predplatené, bude mierne upravená. Táto zmena sa týka aj súprav Start Kits a jednotlivých položiek. Táto úprava ceny sa nevzťahuje na všetky trhy, preto sa, prosím, uistite, že máte aktuálne informácie o tom, čo platí pre Vašich špecifických zákazníkov. Môžete si prečítať viac o tom, ktoré produkty a trhy sú presne zasiahnuté tu (zmena cien sa vzťahuje iba na žlto zvýraznené produkty) alebo vo svojom Back Office.

Zvýšená cena platí pre zákazníkov s predplatným, ale ak sú stále v období viazanosti, ostane im aktuálna cena, až kým obdobie neuplynie.

Ako vždy, naším cieľom je pokračovať v dodávaní a vyvíjaní vedecky overených produktov podložených testami, ktoré sa stali naším rukopisom. Takto udržiavame svoje sústredenie a dodržiavame náš prísľub voči Vám - inšpirovať zmenu v živote.


Všetky informácie o úprave ceny pre rok 2021 sú dostupné vo Vašom Back Office. Ak máte ďalšie otázky, neváhajte a kontaktuje našu podporu pre partnerov.

S pozdravom
Zinzino Customer Service Report inappropriate content
The post is closed to further comments.