To latest comment

Otázky a odpovede týkajúce sa zvýšenia cien v roku 2022

Zinzino Customer Service Report inappropriate content

Comments

 • Otázka – Dotkne sa ma zvýšenie ceny?

  Odpoveď – Pokiaľ je Vaše predplatné v dobe viazanosti, zvýšenie ceny Vás neovplyvní, pokiaľ doba záväzku neskončí. Pokiaľ je Vaše predplatné už po viazanosti, bude sa vás týkať zvýšenia cien od 1. februára 2022

  

  Otázka – Ako zistím, či je moje predplatné ešte vo viazanosti?

  Odpoveď - Doba záväzku je 6 mesačných splátok navyše k štartovaciemu balíčku. Tu si môžete prečítať, kde a ako sa môžete pozrieť, koľko platieb ste uskutočnili. Majte na pamäti, že pokiaľ zadáte samostatné objednávky navyše k predplatnému, nebudú zahrnuté do doby záväzku.

  

  Otázka – Ako zistím, ktoré produkty odoberám?

  Odpoveď – Tieto informácie môžete nájsť niekoľkými spôsobmi. Napríklad na faktúre, potvrdení objednávky alebo prihlásením k svojmu zákazníckemu účtu. Tu vidíte, ako sa prihlásiť k svojmu účtu. Po prihlásení kliknite na záložku Predplatné. Tu môžete vidieť produkt/y, ktoré máte v predplatnom.

  

  Otázka – Prečo ste zvýšili cenu?

  Odpoveď - Dôvodom je súčasná celosvetová situácia so zvýšenou infláciou, kolísaním mien a vyššími nákladmi na dopravu a za suroviny. Naším cieľom je ako vždy pokračovať v dodávaní a vývoji individualizovaných, vedecky overených produktov, ktoré sa stali naším charakteristickým znakom.

  

  Otázka – Ako sa prihlásim k svojmu zákazníckemu účtu?

  Odpoveď – Vykonáte to návštevou našich webových stránok www.zinzino.com. Kliknite na Prihlásiť sa, vyplníte svoje zákaznícke číslo a heslo. Viac si o tom môžete prečítať tu.


  Otázka - Kde nájdem cenníky v rôznych menách?

  Odpoveď - Tu sme zoradili odkazy na rôzne meny:
  EUR,  DKK,  British poundZloty,  SEK and NOK,  Australian dollar


  Zinzino Customer Service
The post is closed to further comments.