Náš nový produkt ZinoGene+ je teraz tuS uvedením najnovšieho produktu na trh globálna značka zdravia a wellness zo Škandinávie urobila skok vo svojom úsilí utvárať budúcnosť výživy. ZinoGene+, ktorý má slúžiť ako selektívne opatrenie doplňajúce každodennú suplementáciu, ponúka starnúcim telám premenlivé výsledky tým, že vyplaví staré bunky a vytvorí v tele virtuálnu jarnú očistu.

ZinoGene+ je najnovším prírastkom do Zinzino radu testovaných, vedecky overených prírodných doplnkov. Vyznačuje sa patentovanou zmesou exkluzívnych ingrediencií zo starostlivo získaných zdrojov založených na komplexnom, špičkovom zložení. Špičkové fukoidany; prírodné polysacharidy z morských rias, kurkumín z kurkumy, polyfenoly, vitamín C a zinok, všetky prírodné zdroje sa spájajú, aby podporili syntézu DNA, bunkové delenie a chránili bunky v tele pred oxidačným stresom na doteraz nevídanej úrovni.

„Sme v popredí vedy a prírody už desať rokov, pokiaľ ide o ponúkanie špičkových doplnkov stravy k modernej strave,“ vysvetľuje Dag Bergheim Pettersen, generálny riaditeľ spoločnosti Zinzino. Tento produkt je pre nás skutočným vedeckým prelomom a je naším úplne prvým v rade špeciálne zameraných na podporu nášho starnúceho tela. Verím, že sme vytvorili jedinečnú formuláciu, ktorá dnes na trhu nemá obdobu a posúva koncept doplnkov stravy do budúcnosti.

Vytvorenie virtuálnej jarnej očisty vo vnútri tela

Generálny riaditeľ Dag Bergheim dochádza k záveru, že výskumníci, vedci a vývojári produktov v spoločnosti Zinzino odviedli obrovský kus práce pri hľadaní prirodzenej alternatívy k boju proti zastaraným bunkám, ktoré prispievajú k starnutiu nášho tela. Hromadenie nefunkčných buniek a pokles regenerácie sú neoddeliteľnou súčasťou procesu starnutia a rýchlosť, akú prebieha, je ovplyvnená obsahom živín v našej potrave. Výplachom starých neefektívnych buniek, ktoré sa hromadia, ako starneme, slúži ZinoGene+ rovnakému účelu vo vnútri tela ako hlbkové čistenie nášho domu. Celkový efekt je pre vaše telo ako jarné upratovanie.

ZinoGene+ je teraz k dispozícii na objednanie. Zistite viac o celom rade produktov Zinzino a spôsobe objednávania na zinzino.com
Zinzino Customer Service
The post is closed to further comments.