Chcem si vytvoriť vlastnú stránku na Facebook/Instagram alebo web pre podnikanie, je to dovolené?

Partnerom je odporúčané, aby so svojimi tímami vytvárali súkromné ​​účty skupín na sociálnych sieťach, ako sú: Facebook, WhatsApp, Wechat atď, pre zdieľanie Recognition, promo akcií, stimulov a ďalšie dôverné komunikácie súvisiace s Partnerom, ktoré spoločnosť Zinzino nechce zdieľať na otvorených platformách a účtoch sociálnych sietí. Partneri môžu vytvárať na sociálnych sieťach vlastné účty a stránky, kde môžu zdieľať zákaznícke promo akcie a informácie o produktoch s verejnosťou. Všetky promo akcie a informácie o produktoch musia splňať zásady a postupy spoločnosti Zinzino uvedené v dokumente „Zásady pre marketing a etiku“.

Používanie názvu Zinzino, firemných obrázkov, fráz, produktov alebo iných názvov chránených ochrannou známkou vlastnených spoločnosťou nie je povolené v názvoch skupín na sociálnych sieťach alebo v účte stránky. Všetky účty a stránky skupín na sociálnych sieťach musia tiež dodržiavať zásady a postupy spoločnosti Zinzino.

Ako Partnera spoločnosti Zinzino Vás žiadame, aby ste sa vždy prezentovali ako Independent Partner našej spoločnosti a pri zverejňovaní príspevkov na sociálnych sieťach tak používali naše logo Independent Partner (ktoré je k dispozícii v BackOffice v časti Marketingové nástroje).

Pokyny k tomu, ako môžete meniť meno na Facebooku a/alebo Instagrame vo vašej Back Office pod „Facebook“ v Knižnici súborov, kde nájdete aj Zoznam inšpiratívnych názvov, ktorý odporúčame využiť.


Zinzino Customer Service Report inappropriate content
The post is closed to further comments.