Cenová úprava 2022

Ďakujeme, že ste si vybrali naše škandinávske produkty pre zdravie a wellness založené na testoch. Ste veľmi váženým zákazníkom Zinzino Premier a kladieme veľký dôraz na náš vzťah s vami. Preto vás teraz chceme informovať o úprave cien, ktorú zavedieme od 1. februára 2022. Dôvodom je súčasná svetová situácia so zvýšenou infláciou, výkyvmi mien a vyššími nákladmi na dopravu a suroviny.

Zvýšenie ceny sa týka vás, ktorí ste zákazníkom predplatného. Pokiaľ je Vaše predplatné stále v dobe viazanosti, zvýšenie ceny Vás neovplyvní, pokiaľ doba záväzku neskončí. Potom pre Vás bude platiť nová cena.

Naším cieľom je ako vždy pokračovať v dodávaní a vývoji individualizovaných, vedecky overených produktov, ktoré sa stali naším charakteristickým znakom. Týmto spôsobom dodržiavame naše zameranie a sľub, ktorý vám dávame - Inšpirujte zmenu v živote.

Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa vášho konkrétneho predplatného, TU nájdete odpovede na najčastejšie otázky, v opačnom prípade môžete kontaktovať našu podporu (Zákaznícka podpora).


Zinzino Customer Service Report inappropriate content
The post is closed to further comments.