To latest comment

Ako môžem zariadiť sponzorstvo medzi Zinzinom a novým Brand Ambasádorom? 

Zinzino Customer Service Report inappropriate content

Comments

 • Zinzino sa teraz zameriava ako na individuálnych Brand ambasádorov, tak na Team ambasádorov, a väčšina z nich sú športovci alebo športové kluby.

  Sme tiež otvorení pre spoluprácu s influencermi v oblasti zdravého životného štýlu a wellness v súlade so stratégiou značky Zinzino.

  V prípade, že si želáte dohodnúť sponzorstvo s nejakým jednotlivcom alebo Team ambasádorom, ponúkneme im Zinzino produkty na vyskúšanie a konzumáciu po dobu jedného roka.

  Výmenou od nich očakávame po dobu12 mesiacov určitý počet príspevkov na Instagrame, blogu a akékoľvek iné obrázky či videá, ktoré budeme môcť zdieľať na našich sociálnych kanáloch.

  Ak ste nám Vy ako partner odporučili športovca alebo športový tím a výsledkom bolo úspešné sponzorstvo, odmeníme Vás pekným darčekom v podobe Zinzino produktu.

  Aby sme mohli určiť, či je potenciálny ambasádor značky vhodný pre Zinzino, chceli by sme, aby ste na marketing@zinzino.com zaslali nasledujúce informácie:

  • Meno

  • Kategória športu alebo životného štýlu

  • Nedávne úspechy v ich športovej kariére (platí pre športovcov)

  • Stránky sociálnych médií - Facebook, Instagram, YouTube atď.

  • Osobné webové stránky (ak nejaké majú)

  Akonáhle od Vás obdržíme vyššie uvedené informácie, skontrolujeme ich a budeme Vás informovať o tom, kto si myslíme, že by mohol byť vhodným ambasádorom značky Zinzino.


  Zinzino Customer Service
The post is closed to further comments.